شرکت آرمان سازه نسل آریا (آسنا) از سال 1390 با هدف طراحی، اجرا و ساخت فضاهای داخلی اغاز به فعالیت نمود.

درباره ما

این شرکت با توجه به روند رو به رشد، طی یک دهه با تشخیص نقاط قوت خود توانسته در حوزه صنعت ساختمان ورود نماید و در تلاش است با بهره گیری از دانش روز و شناسایی سلایق مشتریان وارد فاز بزرگتری از پروژه های ساختمانی شود.

توسعه تیم طراحی در فاز اول شکوفایی این مجموعه توانسته مهندسان جوان و خوش ذوقی را گرد هم آورد تا با توجه به شناخت طراحی های روز دنیا مشتریان خود را به رویاهایشان نزدیک تر بنماید به طوری که این تیم با شعار ”از ایده تا اجرا کنارتان هستیم” را برای شما زنده خواهد کرد.

در فاز دوم توسعه، این شرکت با ایجاد یک تیم متخصص در امور ساختمانی در حال رشد سریع می باشد به طوری که این تیم متشکل از مهندس طراح و نقشه بردار، مهندس مجرب آشنا با سازه های متداول داخل، تیم کارگاهی منسجم شامل معمار، اسکلت کار، تیم های آهنگری، درود گری، برق، نازک کاری و هر آن چه برای اجرا نیاز است را به یکباره گرد هم آورده

فاز سوم توسعه

این شرکت قصد دارد با ورود به فاز سوم تمام توان خود را در اجرا و نظارت مستقیم بر پروژه های پیاده سازی نماید. در این فاز از توسعه با توجه به تیم اجرا شرکت در حوزه های سرمایه گذاری خرد و کلان ورود خواهد نمود.