تعرفه ساخت یک غرفه نمایشگاهی را می توان با توجه به عواملی همچون : نوع متریال استفاده شده، کیفیت طراحی ، نوع نور پردازی و … تعیین کرد. به طور کلی هزینه ساخت یک غرفه بر اساس طراحی و نوع متریال بکاربرده شده محاسبه می گردد.

با داشتن غرفه در نمایشگاه های بین المللی بدرخشید

هر ساله شرکت های بزرگ با حضور در نمایشگاه های بین المللی و داخلی محصولات و خدمات خود را به مشتریان عرضه می کنند. داشتن یک غرفه ی با کیفیت با طراحی جذاب بی شک می تواند به جذب مشتریان بیشتر منجر شود.

گروه مهندسی معماری آسنا اکسپو با بیش از 15 سال سابقه درخشان و داشتن گرید A+ از انجمن غرفه سازان، یکی از با کیفیت ترین تولید کنندگان غرفه های نمایشگاهی می باشد.

محاسبه هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی

محاسبه ساخت یک غرفه بستگی به نوع و تنوع متریال مصرفی درساخت آن دارد که بر اساس سلیقه مشتریان در کلاس های اکونومی ،لوکس و سوپر لوکس متفاوت است. استفاده از لوازم خاص که احساس خوشایندی برای بازدید کنندگان ایجاد می کند ،می‌تواند در جذب مراجعین بسیار موثر باشد .
نحوه چیدمان ‌و شناسایی فضاهای تحت دیدرس مشتریان از تخصص های ماست و ما میتوانیم مشاوره تخصصی همراه با معرفی انواع متریال خاص را به مشتریان عزیز همواره بدهیم.

در یک غرفه کامل نور ، رنگ، گل آرایی و توازن تمامی این موارد بسیار موثر است که با توجه به تیم تخصصی طراحی شرکت آسنا تمامی این خدمات ارایه می گردد .
خلاقیت کار ماست از ایده تا اجرا کنارتان هستیم.

جدول تعرفه غرفه سازی شرکت آسنا